Akcesoria i dodatki

Kolczyki – z jakiego materiału warto je wybrać?

kolczyki

Kolczyki mogą być wykonane z różnych materiałów. Wybierając tę biżuterię, koniecznie kieruj się nie tylko jej wyglądem, ale również własnym zdrowiem. Wiele materiałów może być bowiem powodem alergii i problemów zdrowotnych. Niektóre z nich mogą podrażniać wrażliwą skórę i wywoływać silne reakcje alergiczne. Dowiedz się, jaki materiał jest najbezpieczniejszy!

Jakie kolczyki Swarovski wybrać? Jaki materiały są najbezpieczniejsze dla zdrowia?

Najwięcej alergii  na biżuterię dotyczy dodatków zawierających nikiel. Metal ten powoduje zaczerwienienia, podrażnienia i swędzenie skóry. Jeszcze jednym materiałem powodującym podobne reakcje jest mosiądz. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem są kolczyki Swarovski wykonywane ze szlachetnych kruszców.

Zarówno złote, jak i srebrne ozdoby biżuteryjne są najbezpieczniejsze dla zdrowia. Rzadkością jest alergia na nie. Poszukując kolczyków, które zapewniają modny wygląd, a jednocześnie są wyjątkowo bezpieczne dla zdrowia, warto postawić na srebro lub złoto.

Biżuteria Swarovskiego – bezpieczna, piękna i trwała

Biżuteria niejedno ma imię. Wybierając kolczyki, łańcuszek celebrytkę lub inny dodatek, koniecznie zwróć uwagę na materiał wykonania. Jest to bardzo ważna decyzja również z uwagi na ich trwałość. Sprawdzonym wyborem jest biżuteria Swarovskiego. Piękne, stylowe, modne i bezpieczne w użytkowaniu ozdoby tej marki zasługują na szczególną uwagę.

Zostały wykonane z materiałów niewywołujących alergii, a ponadto wpisują się w bieżącą modę. Złoto i srebro to sprawdzone materiały, które świetnie spisują się w przypadku różnych okazji. Dodatkowym atutem są kryształy Swarovskiego, które podnoszą wartość wizualną dodatków.

Poszukując bezpiecznej i pięknej biżuterii, warto zapoznać się z ofertą marki Swarovski. Proponuje ona bowiem w pełni bezpieczne w użytkowaniu kolczyki, które nie wywołują alergii. Ich użytkowniczki są zgodne co do najwyższej jakości, nienagannego wyglądu i modnego wzornictwa.