Akcesoria i dodatki

Torebka na wesele – jak wybrać najlepszą?

torebka na wesele

Wybierając się na wesele lub własny ślub trzeba pamiętać o kilku dodatkach. Bardzo ważne są dodatki takie jak torebka, bez której większość kobiet nie rusza się z domu. Warto jednak zastanowić się jaką torebkę najlepiej wybrać na wesele. To pytanie często zadaje sobie nie tylko świadkowa, czy mama Panny Młodej, ale również przyszła żona. Czy Panna Młoda powinna mieć przy sobie torebkę, a jeśli tak to jak ją wybrać? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i dowiedz się więcej na ten temat.

Torebka dla Panny Młodej – czy warto ją mieć?

Przyszłe Panny Młode stoją przed wieloma trudnymi i stresującymi decyzjami. Po pierwsze wybranie sukni ślubnej, która ma być jedyną w swoim rodzaju kreacją na całe życie. Po drugie dobieranie butów oraz innych dodatków. Pojawia się również częste pytanie, czy warto wybrać torebkę do sukni ślubnej. Prawda jest taka, że Panna Młoda z pewnością nie będzie chodzić po sali weselnej z torebką przewieszoną przez ramię. Jednak potrzebne jest miejsce, gdzie można schować kilka kosmetyków, coś do odświeżenia, plastry na wypadek odcisków na stopach. Przyda się pomoc najbliższych, a w tym przypadku mamy i świadkowej.

Torebka dla mamy Panny Młodej – jaką wybrać najlepiej?

Mama Panny Młodej w tym wyjątkowym dniu z pewnością chce wyglądać perfekcyjnie i zjawiskowo. Jednak, by tak się stało konieczne jest dobranie odpowiedniej kreacji. Warto dopasować ją do sylwetki i swojej urody. Do dopełnienia stylizacji weselnej z pewnością przyda się torebka, która będzie dopasowana do faktury butów i koloru sukienki. W ten sposób można zadbać o to, by stylizacja prezentowała się spójnie i podkreślała największe atuty kobiecego ciała. Torebka na wesele nie musi być duża. Wystarczy, by zmieściły się w niej takie drobiazgi, jak szminka, pomadka lub błyszczyk, telefon, klucze do samochodu i portfel. Przydać się mogą chusteczki.

Torebka dla świadkowej – o czym warto pamiętać?

Torebka świadkowej to zazwyczaj miejsce, w którym trzymane są nie tylko jej rzeczy, ale również akcesoria Panny Młodej. Może więc mieć nieco większy rozmiar. Jednak najlepiej zdecydować się na kupienie małej torebki pasującej do kreacji, a co większej torby schować obuwie na zmianę, kosmetyki, akcesoria higieniczne i inne akcesoria, które przydać się mogą w nagłej sytuacji na weselu. Można ją oddać obsłudze i poprosić, by została schowana w bezpieczne miejsce.

Wybranie torebki do sukienki na wesele wcale nie jest trudne. Warto pamiętać o kolorze i fakturze jaką ma ten dodatek.