Porady i wydarzenia

Pokaz mody w salonie Max Mara w Galerii Klif w Gdyni

pokaz mody

Moda Live Online, popularny cykl spotkań z modą Galerii Klif w Gdyni, tym razem zagości w salonie Max Mara. Wydarzenie odbędzie się w środę 28 października o godzinie 19:00.

Podczas dziesiątej edycji cyklu Moda Live Online trener wizerunku Katarzyna Kobiela przedstawi stylizacje przygotowane z ubrań i akcesoriów włoskiej marki Max Mara. Ten luksusowy dom mody od lat pięćdziesiątych jest symbolem nowoczesnego stylu oraz wielkiego krawiectwa. Wszystkie zaprezentowane zastawy będzie można zarezerwować telefonicznie w czasie trwania pokazu.

Moda Live Online to cykl spotkań, które mają miejsce w salonach gdyńskiej Galerii Klif. W czasie wydarzeń stylistka Katarzyna Kobiela pokazuje asortyment marek, które mają swoje butiki w galerii. Pomysł ma na celu wsparcie najemców. Jest także formą promocji oraz wsparciem sprzedaży. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów Klifu.

Spotkanie realizowane będzie za pośrednictwem social mediów – klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a następnie wrócić do niego w dogodnym terminie. Przedstawione stylizacje dostępne będą w salonie Max Mara, który znajduje się na parterze Galerii Klif.

Najbliższy pokaz online odbędzie się na profilu Galerii Klif w Gdyni na Facebooku w środę 28 października o godzinie 19:00: https://www.facebook.com/KlifGdynia/.

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.