serum

Czy serum jest konieczne w codziennej pielęgnacji twarzy? Odpowiedź jest prosta: tak! Jeśli chcesz, aby Twoja pielęgnacja była odpowiednio zbilansowana i dobrze dobrana do potrzeb cery, warto codzienną pielęgnację uzupełnić o składniki, które znajdują się właśnie w serum.

Serum to kosmetyk, który „adresuje” potrzebę skóry, np. zwężenie porów oraz zapobieganie nadmiernemu przetłuszczaniu, poprawa nawilżenia, łagodzenie podrażnień itd. W takiej sytuacji stosowanie serum razem z kremem jest uzasadnione, a często nawet konieczne, aby skóra dostała substancje, których potrzebuje do regulowania procesów zachodzących wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli nadal masz wątpliwości, czy dwa kosmetyki zastosowane razem, to nie będzie za dużo, wybierz serum o konsystencji żelowej, które nie zawiera bazy tłuszczowej. Taki kosmetyk nakładasz na oczyszczoną cerę i od razu możesz nałożyć krem. Wybierając kosmetyki tego typu, zawsze zwracaj uwagę na to, aby miały dużo składników aktywnych, które będą odpowiadać potrzebom twojej cery.

W przypadku pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej pomocne będą, np. ekstrakty z oczaru wirginijskiego, kory wierzby, bukwicy lekarskiej

Znajdziesz je wszystkie w żelowym serum Keep Pure Be The Sky Girl, a oprócz tego, wyciąg z żywokostu lekarskiego, kokosa (nie olej kokosowy tylko ekstrakt, który działa nawilżająco), aloes, niacynamid, kwas hialuronowy oraz bakterie kwasu mlekowego, bo utrzymywanie odpowiedniej mikroflory bakteryjnej jest bardzo ważne i wpływa na poprawę odporności skóry na czynniki zewnętrzne.

Jeśli masz cerę wrażliwą lub naczynkową, która charakteryzuje się dużą wrażliwością i szybko reaguje na zmieniające się czynniki atmosferyczne. Na takiej skórze występują liczne „pajączki” i rumieńce, spowodowane przez rozszerzające się i pękające naczynka krwionośne. Ale uwaga! Rumień może pojawić się także w wyniku spożycia pikantnej potrawy, alkoholu, nagłej zmiany temperatury, stresu, promieniowania UV, wysiłku i wielu innych. Z pomocą przyjdzie serum do cery wrażliwej i naczyniowej Keep Calm. To innowacyjna ziołowa mieszanka najwyższej jakości składników aktywnych pozyskiwanych z tego co najlepsze w roślinach. Preparat skutecznie obkurcza naczynia krwionośne, a dodatkowo jeszcze cudownie nawilża, koi i odmładza cerę naczyniową i wrażliwą. Przekonaj się na własnej skórze, że nawet jeśli jest wrażliwa nie musisz rezygnować ze skutecznej pielęgnacji.

A jeśli Twoja skóra wymaga nawilżenia, to wybierz serum Keep Lift, w którym zostały zawarte zarówno substancje nawilżające jak i takie, które poprawiają jędrność, elastyczność i lekko liftingują. Taki mix, sprawia, że kosmetyk jest totalnie kompletny. Keep Lift to idealnie dobrane, silnie regenerujące substancje o działaniu antyoksydacyjnym, które poprawiają jakość skóry i pomagają pozbyć się widocznych oznak upływu czasu. Serum zawiera tzw. “ziołowy botox”, czyli spilanthes, który działa stymulująco na produkcję elastyny i kolagenu w skórze. Efekt jego działania na skórze przechodzi najśmielsze oczekiwania! Keep Lift to idealna mieszanka, która poprawia strukturę skóry, przeciwdziała procesom utleniania oraz zapobiega przebarwieniom. Idealnie spisuje się również jako baza liftingująca pod makijaż, bijąc na głowę wszystkie maseczki “bankietowe”.

Wybierając serum pamiętaj o podstawowej zasadzie, w pierwszej kolejności określ jaki masz rodzaj skóry twarzy, a następnie wybierz to serum Be The Sky Girl, które zaspokoi potrzeby Twojej cery. A dobrze dobrane serum, to must have w kosmetyczce każdej Sky Girl.