Modne buty

Najmodniejsze kolory sezonu WIOSNA/LATO 2022

modne kolory

Soczysta pomarańcza, energetyczna żółć, ekspresyjna zieleń –  to te kolory podbiją w tym sezonie wybiegi. Jeśli chcesz tej wiosny być zauważona, w swoich stylizacjach eksperymentuj z feerią barw oraz postaw na oryginalne wzory ubrań. W sezonie wiosna/lato 2022 im bardziej kolorowo tym lepiej!

Pomarańcz podbija wybiegi

Jednym z najmodniejszych kolorów sezonu wiosna/lato 2022 jest pomarańcz, i to dosłownie w każdym odcieniu! Począwszy od barw delikatnych, pastelowych, brzoskwiniowych aż po mocne i intensywne. Kolor pomarańczowy dodaje energii, a przy tym pozostaje elegancki i minimalistyczny. W kolekcji Dono Da Scheggia w pomarańczowym odcieniu znajdziesz piękną długą sukienkę w panterkowy print połączony z pomarańczowymi wstawkami – idealną na nowy sezon!

Energia słońca – energia życia

Drugim hitowym odcieniem tego sezonu jest intensywna żółć, przypominająca barwą kwitnące żonkile. Do modnej palety kolorystycznej zalicza się także złoto i jego odcienie. Żółty kolor można łączyć z wieloma kolorami, między innymi z fioletem, pomarańczem czy różem. Jedną z modowych propozycji Dono Da Scheggia na nowy sezon jest piękna skórzana złota kurtka.

Żywa i prowokująca zieleń

Kolor zielony podobnie jak kolor żółty kojarzy się z wiosną, budzeniem się przyrody do życia, ze świeżością. Nie mogło go więc zabraknąć wśród hitowych kolorów wiosennego sezonu. Ta barwa pojawiła się w wielu kolekcjach wiosna-lato 2022. Począwszy od bardzo głębokich odcieni zieleni, który pasuje niemal każdemu, po zieleń szmaragdową, aż po zielenie pastelowe.

Kobiecy i dodający odwagi róż

Kolor różowy kojarzy się z landrynkami i dziewczęcością. Jednak nie w tym sezonie. Róż to dobra energia, optymizm i zabawa. To jeden z najmodniejszych kolorów w tym sezonie. Różowe sukienki, marynarki czy garnitury królują na wiosennych wybiegach. Począwszy od pastelowego, brudnego różu, po intensywny różowy, aż do ciemnej fuksji. Chcesz poczuć się wyjątkowo kobieco? Styliści z Dono Da Scheggia polecają różową sukienkę w kolorze intensywnego różu.

Fioletowy powiew świeżości

Najmodniejszym kolorem 2022 roku został odcień Very Peri – kolor fioletowy z domieszką niebieskiego. Barwa ta pobudza kreatywność, inspiruje do działania oraz dodaje energii. Wyrazisty odcień fioletu pojawił się w wielu kolekcjach na wiosnę-lato 2022. Jednak nie zapominajmy także o pastelowym fiolecie, który podobnie jak żółty, jest przedłużeniem trendu z poprzedniego sezonu.

Printy, czyli coś więcej niż kolor

Intensywne połączenie mocno energetyzujących kolorów ze zwierzęco-roślinnym printem to także jeden z trendów tego sezonu. Printy zwierzęce królują na wybiegach już od kilku lat, teraz zestawione z hitowymi kolorami – różem, pomarańczem, zielenią – prowokują i dodają pazura. Styliści Dono Da Scheggia polecają niezwykle kobiece sukienki –  w stylu boho, sportową oraz krótką, dopasowaną mini. Wszystkie z nich łączą nietuzinkowy print z energią żywych barw.