Porady i wydarzenia

Kremy rozświetlające – dla jasnej karnacji

kremy rozswietlajace

W okresie jesienno-zimowym, z uwagi na drastyczne ograniczenia naturalnych promieni słonecznych, nasza skóra wygląda dużo gorzej niż latem.

Aby nadać jej trochę blasku, warto zastosować krem rozświetlający – jest to głównie propozycja kusząca dla tych kobiet, które mają naturalną jasną karnację oraz włosy w blond kolorze, a chciałyby nadać swojej skórze efekt delikatnej opalenizny. Zaletą tego kremu jest to, że działa bardziej efektywnie niż solarium, gdzie blondynki po wykonanych zabiegach wcale często nie wygadają lepiej. Kremy tego rodzaju podkreślają bardzo naturalność skóry, działają też dodatkowo w ten sposób, że odbijają część światła,, a to dzięki temu, że zawierają w sobie naturalne pigmenty i brokatowe drobinki. Maskują doskonale wszelkie krostki, przebarwienia i inne niedoskonałości skóry – staje się ona gładsza, nabiera delikatnego, jednolitego koloru. Dzięki zastosowaniu w kremach rozświetlających pigmentów, które potrafią załamywać światło, nasza skóra wygląda szczególnie rozświetlona.

Klaudia Godula

Hej wszystkim! Tutaj Klaudia i prowadzę tą stronę o modzie. Zbieram i wyszukuję wszystkie nowinki, które tutaj widzicie. Mam nadzieję, że każdy z was jest zadowolony z mojej pracy i z chęcią korzystacie z moich rad i uwag. Liczę, że będziecie czytać każdy wpis! Miłego dnia ;)