Akcesoria i dodatki

WYTRZYMAŁY. AMBITNY. KOBIECY. NOWY I.N.O.X. V

kobiecy zegarek

Najnowszy zegarek I.N.O.X. V to przede wszystkim przemyślane wzornictwo w bardzo kobiecej odsłonie. Ta dużo lżejsza i delikatniejsza linia, zapewnia zupełnie nowe wrażenia podczas użytkowania. Ponadto, ten niezwykły zegarek jest równie wytrzymały jak wszystkie wcześniejsze modele.

Kolekcja I.N.O.X. V została stworzona dla nowoczesnych kobiet, poszukujących sportowego, a zarazem eleganckiego zegarka. Nowa odsłona popularnego modelu jest o jedną trzecią lżejsza i cieńsza. Dzięki temu czasomierz jest subtelniejszy i jeszcze bardziej kobiecy, zachowując przy tym imponującą wytrzymałość.

Zegarek stawia czoła codziennym wyzwaniom, nie tracąc swego kobiecego stylu
oraz swoistego wyrafinowania. To idealny towarzysz na cały dzień, który sprawdzi się w każdej sytuacji – podczas porannego biegania i szybkiego treningu na siłowni, pod prysznicem, na biznesowym spotkaniu oraz w trakcie eleganckiego, wieczornego wyjścia.

Tarcza, indeksy i wskazówki współgrają z delikatnymi odcieniami szarości, bieli, czerni, niebieskiego oraz różu, które pięknie dopełnia srebrna koperta lub koperta ze złoto-różową powłoką. Dopasowany stylistycznie protektor to akcesorium, które nadaje zegarkowi oryginalny wygląd i stanowi też jego dodatkową ochronę.

Modny zegarek

Dla zapewnienia doskonałego wyglądu pierścień zegarka pokryto powłoką utrudniającą zarysowania. Z myślą o użytkowych zaletach zegarka, zakręcaną koronkę zastąpiono łatwiejszym w obsłudze modelem wciskanym. Nowy design dopełnia paracordowa bransoleta wykonana z ulepszonej i przyjemniejszej w dotyku linki spadochronowej z nowym zapięciem i dwiema wymiennymi przedłużkami. W łatwy sposób można dokonać zmiany stylizacji, dzięki dołączanemu do zegarka paskowi z naturalnego kauczuku z nowym, łatwiejszym systemem wymiany.

I.N.O.X. V to wyjątkowy czasomierz odpowiadający na liczne i różnorodne potrzeby pewnych siebie, zdecydowanych kobiet z wielu zakątków świata. Jest idealnym towarzyszem na każdą okazję, co poświadczają rygorystyczne testy wytrzymałościowe, będące standardem w Victorinox. Zegarek został zaprojektowany i wyprodukowany w Szwajcarii przez Victorinox. Posiada 5-letnią gwarancję potwierdzającą najwyższą jakość wyrobów Victorinox.