Akcesoria i dodatki

Wyjątkowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych

okulary przeciwsloneczne

Kolorowe, dizajnerskie i stylowe – takie są okulary przeciwsłoneczne z linii „Kilian Kerner Colour Edition”, która powstała we współpracy z niemiecką marką optyczną Fielmann. Projekty zadebiutowały na wybiegu podczas Berlin Fashion Week uzupełniając niebanalne stylizacje projektanta Kiliana Kerner’a. Połączenie rzemiosła ekspertów marki Fielmann z artystycznym konceptem Kernera zaowocowało barwną kolekcją opraw.

Berlin Fashion Week to wydarzenie, na które z wypiekami na twarzy czeka cała branża mody. To ogromny event, podczas którego prezentują się najważniejsi gracze na rynku odzieżowym – znani projektanci, obiecujący debiutanci czy kultowe marki. Znany, niemiecki projektant Kilian Kerner, który w tym sezonie współpracował z marką optyczną Fielmann Zaprezentował kolekcję okularów przeciwsłonecznych Kilian Kerner Colour Edition. A dodatkowo, już 19 października projektant będzie gościnnym jurorem w polskiej edycji programu Top Model, w której będzie oceniał zmagania uczestników, walczących o kontrakt z agencją modelek.

Berlin Fashion Week

Bardzo dobrym przykładem takiej synergii jest Kilian Kerner, który jako ceniony projektant na Berlin Fashion Week oprócz pracy nad swoimi projektami zawsze szuka oryginalnych dodatków uzupełniających jego projekty. Na szczególną uwagę w tym sezonie zasługuje marka Fielmann której okulary przeciwsłoneczne miały kluczowy wpływ na wygląd stworzonych przez projektanta stylizacji. Kolekcja okularów przeciwsłonecznych Fielmann „Kilian Kerner Colour Edition” to różnorodne kolorystycznie propozycje okularów przeciwsłonecznych, które projektant wybrał do uzupełnienia swojej najnowszej kolekcji prezentowanej na BFW.

Modne okluary przeciwsłoneczne

Każda para stylowych okularów przeciwsłonecznych Fielmann z tej kolekcji ma ekskluzywne oznaczenie po wewnętrznej stronie zauszników i jest dostarczana w dedykowanym etui „Kilian Kerner x Fielmann”. Fani mody znajdą w kolekcji 8 modnych fasonów, które będą świetnym dodatkiem do stylizacji. Sprawdź najnowsze trendy na fielmann.pl i w salonach stacjonarnych marki.