modne ubrania

Każda z nas chce wyglądać modnie. Jedne chcą się wyróżniać, inne nie chcą odstawać do tego, jak wyglądają pozostałe dziewczyny na ulicach. Ale nie każda z nas ma tyle wyobraźni i kreatywności, by ubrać się ciekawie i stylowo. Skąd więc czerpać modowe inspiracje?

Możliwości są dziś niemal nieograniczone

Oprócz przeglądania kolorowych magazynów, które śledzą trendy, skarbnicą wiedzy jest Internet. I szafiarki – dziewczyny, które na swoich blogach piszą o modzie i publikują swoje zdjęcia w różnych stylizacjach, często z opisami, z jakiego sklepu pochodzi dana rzecz. Patrząc na pomysłowość i odwagę niektórych z nich można się naprawdę mocno zainspirować. Co jednak ważne, nie należy nikogo kopiować. Bierzmy z czyjegoś stylu to, co będzie dla nas najbardziej odpowiednie, podpatrzmy jakiś trik czy dodatek, ale nie bądźmy niczyją kalką, bo możemy odnieść skutek odwrotny od zamierzonego. Nie wszystkie świetnie ubrane dziewczyny prowadzą blogi. Czasem wystarczy przejść się po mieście czy centrum handlowym, by spotkać fajnie ubrane dziewczyny. Sugerujmy się też tym, jak ubrane są sklepowe manekiny. Sztuką jest bowiem łączyć ze sobą różne style i wszystkie modowe trendy, by nie wyglądać karykaturalnie. No i na koniec – podpatrujmy gwiazdy. Może i nie stać nas na ubrania od ich ulubionych projektantów, ale przejąć możemy ogólny styl danej gwiazdy.

Klaudia Godula

Hej wszystkim! Tutaj Klaudia i prowadzę tą stronę o modzie. Zbieram i wyszukuję wszystkie nowinki, które tutaj widzicie. Mam nadzieję, że każdy z was jest zadowolony z mojej pracy i z chęcią korzystacie z moich rad i uwag. Liczę, że będziecie czytać każdy wpis! Miłego dnia ;)