Makijaż

Promocja karnawałowa w Super-Pharm. Wykonaj makijaż w atrakcyjnej cenie

kosmetyki do makijazu

Nadchodzący sylwester i następujący po nim karnawał to jedne z najbardziej kolorowych momentów w roku. Okazji do świętowania jest mnóstwo, a do wykonania makijażu, jeszcze więcej!

W salonach stacjonarnych Super-Pharm oraz na stronie internetowej drogerii, od 27 grudnia będzie można zaopatrzyć się po okazyjnych cenach w produkty potrzebne do zrobienia najbardziej olśniewającego make-up’u. To doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy sprawdzonych kosmetyków lub skusić się na przetestowanie nieznanych wcześniej marek. Paleta cieni do powiek od Maybelline New York, podkład do twarzy Max Factor, maskara do rzęs Pupa czy błyszczyk do ust od Bourjois to jedne z wielu hitów produktowych, które podczas 9-dniowej promocji będzie można nabyć za połowę ceny, a które zapewnią zniewalający look.

Stwórz nowy look

Bourjois Paris, Maybelline New York, Max Factor, L’Oreal Paris, Rimmel London, Cashmere, Pupa Milano, czy I Heart Revolution to tylko kilka z całej listy gorących marek, które wezmą udział w akcji Super-Pharm i obniżą ceny kolorowych kosmetyków o 50%. Dla przykładu, kupując podkład MaxFactor za 59,99 zł i eyliner tej amerykańskiej marki za 54,99 zł, całościowy koszt zakupów wyniesie 57,49 zł. Karnawałowa promocja startuje w piątek, 27 grudnia i potrwa do 6 stycznia, bądź do wyczerpania zapasów. Dokładne zasady oraz regulamin akcji znajdą się na stronie internetowej Super-Pharm Polska: https://www.superpharm.pl .