Porady i wydarzenia

Pory roku wyznacznikami typów urody

uroda

Jeżeli chodzi o kwestię urody, to kobiety interesują się wszystkim. Istnieje tak wiele tematów, o których męska część społeczeństwa nie ma nawet pojęcia, że to nawet trudno byłoby pomieścić w jednej książce.

Mało który z panów wie na przykład o tym, że istnieją typy urody kobiecej odpowiadające porom roku. Aby określić przynależność do jednej z pór roku, zwrócić należy uwagę na wiele aspektów. Przede wszystkim odcień skóry oraz to, w jaki sposób reaguje ona na promienie słoneczne.

Kolejny bardzo ważny punkt to oczywiście włosy – ich kolor, objętość, ewentualne loki i temu podobne cechy

Następnie zwraca się uwagę również na kolor oczu. Są to trzy główne elementy, na podstawie których można określić typ kobiecej urody. Naturalnie, pory roku są tylko cztery, a typów urody więcej. Z tego też powodu typ urody niektórych przedstawicielek płci pięknej określa się mianem mieszanej. Po co w ogóle określa się typ urody? Aby bez problemu dobrać kolory odpowiednie zarówno w makijażu jak i noszonych ubraniach.

Klaudia Godula

Hej wszystkim! Tutaj Klaudia i prowadzę tą stronę o modzie. Zbieram i wyszukuję wszystkie nowinki, które tutaj widzicie. Mam nadzieję, że każdy z was jest zadowolony z mojej pracy i z chęcią korzystacie z moich rad i uwag. Liczę, że będziecie czytać każdy wpis! Miłego dnia ;)