Porady i wydarzenia

Pokaz stylizacji Deni Cler w gdyńskiej Galerii Klif

pokaz mody

We wtorek 8 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Moda Live Online organizowanego przez Galerię Klif w Gdyni. Tym razem stylistka Katarzyna Kobiela zaprezentuje zestawy marki Deni Cler. 

Będzie to jedenasta edycji popularnego cyklu. Spotkania ze stylistką w formie prezentacji live w mediach społecznościowych to forma dotarcia do klientów wykorzystująca coraz bardziej popularny w Polsce trend online2offline. Gdyński Klif był jedną z pierwszych polskich galerii handlowych, która wprowadziła działania online, mające zachęcić klientów do wizyty w salonie stacjonarnym. Wirtualne pokazy mają na celu prezentację produktów marek dostępnych w galerii oraz wsparcie sprzedaży.

– Dotychczasowe spotkania, które odbyły się w naszej galerii pokazują, że jest to dobra forma dotarcia do klienta – komentuje Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif w Gdyni. – Klienci mogą poznać ofertę naszych najemców oraz skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Najemcy również doceniają inicjatywę, wykorzystując spotkania online jako atrakcyjną formę promocji swoich produktów.

Stylistka Katarzyna Kobiela aranżuje zestawy modowe, wykorzystując asortyment marek będących w Klifie. Prezentowane zestawy można zarezerwować telefonicznie w czasie trwania pokazu.

– Obserwujemy, jak nasze klientki reagują na prezentacje – dodaje Mariola Rogóż. – Widzimy, że podoba im się to, że podczas live mogą zarezerwować przedstawiane stylizacje. Uczestniczki pokazów doceniają także formę graficzną i oprawę pokazów – staranną i nietuzinkową.

Ostatnie w tym roku spotkanie z modą odbędzie się we wtorek 8 grudnia o godzinie 18:00. Katarzyna Kobiela przedstawi stylizacje przygotowane z ubrań i akcesoriów włoskiej marki Deni Cler. Marka tworzy ubrania skierowane do kobiet wymagających, ceniących sobie połączenie klasycznej elegancji i najnowszych trendów. Cechy charakterystyczne marki to śmiałość designerska, lekkość projektu, luksusowa linia, włoscy dostawcy tkanin, szlachetne dodatki.

Spotkanie realizowane będzie za pośrednictwem social mediów – klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a następnie wrócić do niego w dogodnym terminie. Przedstawione stylizacje dostępne będą w salonie Deni Cler Milano, który znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Klif.

Najbliższy pokaz online odbędzie się na profilu Galerii Klif w Gdyni na Facebooku: https://www.facebook.com/KlifGdynia/.

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.