Trendy

Modne spodnie damskie – jakie fasony wybrać?

spodnie

Jakie są obecnie modne spodnie damskie? Wśród wielu obecnych w sklepach fasonów, od paru lat najpopularniejsze są rurki. 

Ciężko sobie wyobrazić szafę młodej kobiety bez żadnych spodni rurek w środku. Ten model odzieży opanował świat mody i tak jak wcześniej ciężko było w sklepach dostać wąskie spodnie, tak dziś już prawie nie znajdziemy tych o szerokich nogawkach – są po prostu niemodne. Spodnie rurki mogą być od siebie bardzo różne, odmienne stylem, wzorami, kolorami. Ich ciekawą odmianą są bryczesy. Choć niektórym mogą kojarzyć się ze spodniami do jazdy konnej, to jednak na stałe weszły one do kanonu mody. Są bardzo kobiece i bardziej niż inne podkreślają to, co najlepsze w kobiecej sylwetce.

Równie popularne są spodnie skórzane

Powoli wchodzą one do codziennego użytku, można spotkać je na ulicach, w centrach handlowych, wszędzie tam, gdzie pojawiają się ludzie będący na czasie z modą. Ciekawą propozycją są skórzane rurki – wąskie i dopasowane, dzięki zastosowaniu skórzanego materiału sprawiają wrażenie jeszcze bardziej dopasowanych do ciała i podkreślających jego linię.

Klaudia Godula

Hej wszystkim! Tutaj Klaudia i prowadzę tą stronę o modzie. Zbieram i wyszukuję wszystkie nowinki, które tutaj widzicie. Mam nadzieję, że każdy z was jest zadowolony z mojej pracy i z chęcią korzystacie z moich rad i uwag. Liczę, że będziecie czytać każdy wpis! Miłego dnia ;)