Akcesoria i dodatki

Jakie dodatki wybrać do sukni ślubnej?

dodatki do sukni

Wybranie sukni ślubnej już samo w sobie jest trudnym zadaniem. Jest to przecież jedyna w swoim rodzaju kreacja, którą kobieta będzie miała na sobie tylko jeden dzień w życiu. Jednak na wybraniu sukni ślubnej nie kończy się planowanie garderoby Panny Młodej. Konieczne jest również zdecydowanie się na dodatki, dzięki którym ta wyjątkowa kreacja będzie dopełniona. Zastanawiasz się jakie akcesoria do kreacji na ślub najlepiej wybrać? W takim razie zapoznaj się z naszym poradnikiem przedślubnym.

Welon – czy powinna mieć go każda kobieta?

Wiele przyszłych Panien Młodych zastanawia się, czy zakładanie welonu do sukni ślubnej jest konieczne. Obecnie coraz więcej kobiet odchodzi od tej tradycji i decyduje się na nieco nowocześniejsze ozdoby na głowę. Dużą popularnością w ostatnich sezonach cieszyły się wianki na głowę z żywych kwiatów, a także piękne ozdoby na włosy. Warto jednak wiedzieć, że welon może nadać sukni wyjątkowego charakteru, a co więcej nie musi zasłaniać twarzy. Nowoczesna wersja welonu to tiulowy dodatek do sukni, który ciągnie się przez dużą długość. Dzięki temu suknia wygląda zjawiskowo, a sylwetka Panny Młodej jest wydłużona i wysmuklona. Opcji jest więc tak wiele, że każda przyszła Panna Młoda jest w stanie wybrać dla siebie coś odpowiedniego.

Torebka na wesele – jak dopasować torebkę do sukni ślubnej?

Wydawać się może, że torebka na weselu nie jest potrzebna. Jednak akcesoria takie jak chusteczki, błyszczyk, czy plastry na pewno mogą się przydać. Czy to jednak Panna Młoda powinna chodzić z torebką przewieszoną przez ramię na ceremonii zaślubin? Warto tę cześć garderoby powierzyć świadkowej, by mieć pewność, że ma ona wszystko, co potrzebne pod ręką. Torebka powinna być dopasowana do stroju, by prezentować się elegancko i kobieco.

Biżuteria dla Panny Młodej – jak ją wybrać?

Kolejnym dodatkiem, o którym lepiej nie zapominać jest oczywiście biżuteria ślubna. Jaka powinna być? Najlepiej, by była do minimalistyczna biżuteria, która nie odwraca uwagi od sukni ślubnej i gwiazdy wieczoru, czyli Panny Młodej. Złote kolczyki, cienki łańcuszek to jedyne co pasować będzie do tej kreacji. Lepiej zrezygnować z dużych kamieni, a także licznych pierścionków lub bransolet. W tym dniu najważniejsze są obrączki i pierścionek zaręczynowy, które będą najlepszym dopełnieniem weselnego stroju.

Decydując się na takie dodatki do sukni ślubnej można mieć pewność, że cała kreacja będzie prezentować się stylowo i zmysłowo.