Akcesoria i dodatki

Jakie dodatki wybrać do stylizacji na sesję u fotografa?

dodatki na sesje

Niebawem wybierasz się na sesję do fotografa? To mają być artystyczne zdjęcia, na których będziesz sama lub z partnerem na których dobrze wyglądasz i czujesz się doskonale. Nie zostawiaj doboru stylizacji na ostatnią chwilę. Warto zdecydować się na przynajmniej dwie różne stylizacje, by możliwe było zrobienie różnorodnych zdjęć jednego dnia. Do tego idealnie sprawdzą się dodatki, dzięki którym zdjęcia nabierać będą wyjątkowego charakteru. Zapoznaj się z naszym poradnikiem i przekonaj się jak przygotować się na taką okazję.

Wyrazisty makijaż na sesję zdjęciową u fotografa

Po pierwsze liczy się, by makijaż był wykonany starannie. Najlepiej zdecydować się na nieco mocniejszy make-up, by podkreślić oczy, kości policzkowe i usta. To nie musi być makijaż mocny i szalony. Jednak warto nieco mocniej podkreślić oczy i usta, by były one doskonale widoczne. Można użyć nieco więcej różu, rozświetlacza i bronzera. Dzięki temu rysy twarzy będą wyraźniejsze, dzięki czemu poczujesz się pewniejsza siebie. Pamiętaj, by kilka dni przed terminem sesji nie zmieniać zasad pielęgnacji i nie stosować żadnych nowych kosmetyków. Wybieraj tylko to, czego jesteś pewna, by nie pojawił się problem z uczuleniem, z którym będziesz walczyć w dniu sesji.

Dodatki dopasowane do stylizacji

Dodatki, które warto ze sobą zabrać na sesję to z pewnością biżuteria. Zdecyduj się na kolczyki, ponieważ przyczyniają się do wysmuklenia szyi. Doskonale sprawdzi się również łańcuszek. Jeśli jest to sesja narzeczeńska z pewnością fotograf będzie chciał zrobić zdjęcie waszych dłoni, z podkreśleniem Twoich, by pokazać pierścionek. Warto więc zadbać o to, by dłonie i paznokcie były zadbane. Możesz zdecydować się na zrobienie delikatnego manicure, który kolorem będzie pasować do kolorystyki kamienia w pierścionku lub Twojej kreacji. Warto wybrać obuwie, które korzystnie wpływa na Twoją sylwetkę. Obuwie na obcasie z pewnością sprawdzi się najlepiej.

Akcesoria, które warto zabrać ze sobą na sesję zdjęciową

Na sesjach zdjęciowych sprawdzić się mogą różnego rodzaju akcesoria, z którym łatwiej będzie Ci pozować. Bukiet świeżych kwiatów, wianek na głowę, książka lub kapelusz – to wszystko sprawi, że łatwiej będzie Ci się ustawić i przybrać ciekawą pozycję.

Przed wybraniem się na sesję warto ustalić z fotografem w jakim stylu będą robione zdjęcia. W ten sposób można lepiej się przygotować, wybrać odpowiednią kreację i zdecydować się na dodatki, które będą doskonale pasować do scenerii.