Trendy

Eleganckie sukienki na sylwestra

sukienki

Sukienki na Sylwestra są różnorodne – mogą być skromne, stonowane, proste. Mogą być też ozdobne, haftowane, z brokatem, cekinami, falbanami, naszywkami oraz wieloma innymi ozdobami.

Niektóre panie lubią sukienki z dzianiny, inne wybierają wiskozę lub kreacje z koronki. Ilu projektantów, tyle modeli sukienek na Sylwestra. Sukienka na ramiączkach wygląda efektownie zestawiona z niewielkim bolerkiem małym żakiecikiem w formie pudełka czy z etolą z norek lub szalem boa z kolorowych piórek.

Najbardziej wyrafinowane są kreacje proste, w formie ołówka, zdobione delikatną biżuterią

Wszystko zależy od miejsca spędzania Sylwestra. Na bal dobra jest długa i bardzo ozdobna suknia. Na wieczór w gronie przyjaciół wystarczy mała czarna, mała granatowa czy mała czerwona, co oznacza krótką i prostą sukienkę. Zawsze potrzebne są piękne buty, ładna torebka, ciekawy płaszczyk, w którym pójdziemy na imprezę. Do tego makijaż, fryzura i szampańska noc sylwestrowa jest jak najbardziej gwarantowana. Ubrania są ważne, ale najważniejsze jest towarzystwo wspólnej zabawy.

Klaudia Godula

Hej wszystkim! Tutaj Klaudia i prowadzę tą stronę o modzie. Zbieram i wyszukuję wszystkie nowinki, które tutaj widzicie. Mam nadzieję, że każdy z was jest zadowolony z mojej pracy i z chęcią korzystacie z moich rad i uwag. Liczę, że będziecie czytać każdy wpis! Miłego dnia ;)