Akcesoria i dodatki

Damskie torebki skórzane w dużym wyborze

damska torebka

Obecnie torebek na polskim rynku jest bardzo wiele. Istnieją damskie torebki skórzane, w których każda dama może schować niezbędne drobiazgi – portmonetkę, kosmetyki, telefon komórkowy.

Damska torebka kryje także dokumenty, drobne przekąski, biżuterię

To, co jest każdej damie potrzebne. Torebki produkowane są w różnych rozmiarach – małe i duże. W małych często mieści się szminka, mała portmonetka, lusterko i telefon – są to malutkie torebki odpowiednie na wyjście do kina, teatru czy na przyjęcie. Na co dzień panie wybierają duże i pojemne torebki – listonoszki, aktówki, plecaczki. Torebki ze skóry są eleganckie i efektowne, trwałe, można je mieć nawet przez kilka lat. Popularne są czarne i brązowe torebki. Panie czasami wybierają czerwone, szare, niebieskie lub granatowe torebki. Bywają także białe, pomarańczowe i różowe torby – wszystko zależy od potrzeb danej damy. Panie lubią efektowne i dobrze uszyte torebki, które kosztują kilkaset złotych, ale można je mieć przez wiele długich lat.

Klaudia Godula

Hej wszystkim! Tutaj Klaudia i prowadzę tą stronę o modzie. Zbieram i wyszukuję wszystkie nowinki, które tutaj widzicie. Mam nadzieję, że każdy z was jest zadowolony z mojej pracy i z chęcią korzystacie z moich rad i uwag. Liczę, że będziecie czytać każdy wpis! Miłego dnia ;)