wystep

Jelcyn, w owym okresie pierwszy sekre­tarz tamtejszego komitetu obwodowego partii, w rezultacie tajnego polecenia Biura Politycznego.

Dziś na tym miejscu stoi niewysoki żeliwny krzyż, w przyszłości być może wzniesiona zostanie świątynia – sobór Spasa na Kro­wi

Po Jelcynie w Jekatierinburgu zostały wspomnienia różne – był wówczas typowym, by nie powiedzieć gorliwym przedstawicielem systemu, stawiał wszystkich na baczność i stosował ręczne sterowanie, dla obkomu wzniósł 23-piętrowy, górujący nad miastem wieżowiec, efekty jednak były, również w sferze kultury, czego przykład za chwilę. Jekatierinburg jest wszelako także jednym z najpoważniejszych i najcieka­wszych centrów muzycznych Rosji, o czym miałem okazję przekonać się goszcząc w mieście w połowie marca na zaproszenie tamtejszej filharmonii.

Klaudia Godula

Hej wszystkim! Tutaj Klaudia i prowadzę tą stronę o modzie. Zbieram i wyszukuję wszystkie nowinki, które tutaj widzicie. Mam nadzieję, że każdy z was jest zadowolony z mojej pracy i z chęcią korzystacie z moich rad i uwag. Liczę, że będziecie czytać każdy wpis! Miłego dnia ;)