Makijaż

Premiera marki kosmetyków do makijażu Colour Junika w Kontigo

kosmetyki do makijazu

Polska sieć sklepów kosmetycznych Kontigo poszerza ofertę o Colour Junika, nową markę kosmetyków do makijażu. To linia, która powstała z myślą o pewnych siebie, rozwijających swój styl kobietach. Kosmetyki Colour Junika wyrażają twórczą i dziewczęcą energię, co widać nie tylko w samych produktach, ale i starannie zaprojektowanych opakowaniach. Marka jest dostępna wyłącznie w Kontigo, zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych.

Nowa linia kosmetyków Colour Junika jest skierowana przede wszystkim do pełnych dziewczęcej energii i radości kobiet. Marce towarzyszy hasło Colour your beauty, które zachęca do podkreślenia swojej naturalnej urody na wiele różnych sposobów. Szeroki wachlarz produktów do makijażu ułatwia eksperymentowanie z rozmaitymi stylami kolorystycznymi. Do wyboru są paletki w klimacie street art, błyszczące morskie odcienie, neonowe nuty czy delikatne pastele. Barwne kredki, pomadki, bronzery i róże otwierają wiele możliwości, jak najlepiej wyrazić swoją osobowość.

Seria bazuje na delikatnych i lekkich formułach, wzbogaconych o pielęgnujące składniki

– Cieszymy się, że poszerzyliśmy asortyment Kontigo o kolejną markę. Colour Junika została stworzona głównie z myślą o naszej młodszej klientce, która podchodzi do makijażu w spontaniczny i kreatywny sposób. Chcemy, by każda z kobiet czuła się zachęcona do odkrywania na nowo swojego piękna i poszukiwania świeżych sposobów na wyrażenie siebie – mówi Magdalena Dąbrowska, menadżer ds. marketingu w Kontigo.