Koniec odwiecznego dylematu panny młodej, postaw na pończochy!

Coraz częściej panny młode kupują pończochy do pasa oraz pończochy samonośne. Na taki, a nie inny wybór wpływa kilka czynników. Przede wszystkim istotna jest pora roku, temperatura, w skrócie aura panująca na zewnątrz. Poza tym należy wziąć pod uwagę to, że ważna jest długość oraz styl sukni. Należy też spojrzeć w lustro i dostosować pończochy i ich zakup pod osobiste preferencje i doświadczenia. Znajdziesz pończochy ślubne na https://www.gabriella.pl/pl/ponczochy-slubne/

Pończochy samonośne i ich zmysłowość

Pończochy do paska stanowią zmysłową i elegancką część garderoby panny młodej. Pończochy mogą dobrze współgrać z szykowną suknią ślubną. W tym ważnym dniu każda kobieta będzie czuła się w nich wyjątkowo, bardziej niż w rajstopach, które są mniej widowiskowe na tego typu rodzaju uroczystościach jakim jest ślub. Obecnie w sklepach można wybierać pończochy do paska białe oraz cieliste. Mogą też zakupić te gładkie, wzorzyste, ażurowe, a także te z ozdobami, m.in. koronki, perełki i niteczki. Największą popularność już od kilku sezonów posiadają pończochy samonośne.

Dla pań ze smukłymi nogami

Pończochy samonośne powinny być noszone przez osoby, które nie mają problemów z nadwagą. Jeśli kobieta posiada kilka zbędnych kilogramów, to mogą mieć problem ze stale tworzącą się fałdką na udach. Natomiast pończochy do pasa mają bardziej rozbudowaną rozmiarówkę, więc coś na pewno uda się znaleźć. Nie ma też obaw, aby poradziły sobie z podkreśleniem kobiecych kształtów czy też maskowaniu niedoskonałości nóg.

Koniec z twoimi obawami w dniu ślubu!

Niektóre panie młode mają obawy, że w przypadku pończoch może dojść do wielu niespodziewanych sytuacji. Przykładowo pończochy samonośne mogą osuwać się z nóg, a w naprawdę upalne dni zwiększać poczucie gorąca w miejscu, gdzie znajduje się silikon. Wersje te, które nie posiadają silikonu pod manszetami w żaden sposób nie uczulają, a dodatkowo przy systematycznym stosowaniu dają zdecydowanie większy komfort podczas wesela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *