wyprzedaze

Port Łódź zaprasza Klientów na zimowe wyprzedaże. Szczególnie warto zajrzeć do sklepów z ofertą modową, które po kilku tygodniach przerwy znów można odwiedzać stacjonarnie w centrum handlowym. Dodatkowo, na dobry start Port Łódź przygotował dla swoich Klientów specjalną akcję, w której za zakupy z działu „moda i uroda” otrzymujemy w prezencie kartę podarunkową. 

Z początkiem lutego ponownie możemy cieszyć się stacjonarnymi zakupami w centrum handlowym, które otwarte jest dla Klientów z pełnym asortymentem. Sklepy prześcigają się w ofertach i proponują ceny niższe nawet o 70%. Niektóre marki przygotowały specjalne rabaty obowiązujące tylko na zakupy dokonane na miejscu, w danym sklepie. Do tej pory zimowe wyprzedaże kolekcji modowych mogliśmy śledzić głównie online, teraz ponownie mamy możliwość by na żywo zobaczyć upatrzone wcześniej perełki oraz na spokojnie przymierzyć i wybrać najlepsze dla nas modele odzieży i obuwia z zimowej oferty sklepów. Warto się pospieszyć, póki marki mają jeszcze dostępny asortyment w pełnej rozmiarówce. W Porcie Łódź specjalne wyprzedażowe ceny przygotowały m.in. sklepy H&M, C&A, Zara, Stadivarius, Big Star, House, Ochnik, New Yorker, Reserved czy Mohito. Atrakcyjne rabaty znajdziemy również w sklepach z obuwiem jak Wojas, Ryłko, CCC, Deichmann oraz Venezia.

Ale to nie wszystko!

Port Łódź przygotował dla Klientów dodatkowo niespodziankę. Każdy, kto dokona w sklepach Centrum zakupów za minimum 200 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) z działu „moda i uroda”, otrzyma w prezencie kartę podarunkową na kwotę 30 zł do wykorzystania na kolejne zakupy w Porcie Łódź. Kartę wyda nam hostessa w Punkcie Info (Atrium obok sklepu IKEA) po uprzedniej weryfikacji dowodu zakupu. Karta podarunkowa aktywna jest od momentu jej otrzymania przez okres 12 miesięcy. Możemy zapłacić nią za zakupy w każdym sklepie Centrum bez względu na asortyment. Uwaga – akcja trwa tylko do wyczerpania zapasów! Szczegółowe informacje i regulamin znajduje się na stronie internetowej Portu Łódź.